Reģistrētiem lietotājiem: ·
Industry
Industry, Skrūvgrieži, Torx®, Skrūvgrieži Torx® ovālie

Industry® skrūvgriežu priekšrocības pār citu ražotāju produktiem:
  • Industry® skrūvgriežu asmeņi izgatavoti no augstākās kvalitātes trieciendroša materiāla – S2 speciālā modificētā tērauda, kas rūdīts līdz 60 (+/- 2) vienībām pēc HRc skalas jeb 720 HV – tas pats materiāls, kas skrūvēšanas uzgaļiem.
  • Lai novērstu skrūvgrieža asmens bojājumus ūdeņraža ietekmē (ūdeņraža izraisīts trauslums), to darba virsma fosfatizēta ar mangānu.
  • Pārējā asmens daļa matēti hromēta, kas pasargā instrumentu no rūsas mitros darba apstākļos.
  • Industry® skrūvgriežu rokturi ir ne tikai ergonomiski, bet arī nesatur skābes un citas ES aizliegtas ķīmiskas vielas – speciāls testa sertifikāts apliecina to drošumu un atbilstību Eiropas standartiem (tests veikts SGS - Société Générale de Surveillance – laboratorijās), tāpēc tos drīkst izmantot visās nozarēs Eiropas Savienībā, ieskaitot militārajā sektorā un citos valsts iepirkumos.
  • Visi skrūvgrieži ražoti pēc oriģinālajām skrūvju ierievju licencēm - TORX® , Pozidriv®, Triwing®, Torqset®, ACR®, Phillips Square-Driv®, SIT®, Mortorq®, u.c. – tas nozīmē, ka tie precīzi derēs skrūvei, nebojās to, un kalpos tūkstošiem reižu ar nemainīgu kvalitāti.
 
Industry® skrūvgriežiem ir MŪŽA GARANTIJA!
Tas nozīmē, ka mēs apmainīsim jebkuru bojātu Industry® skrūvgriezi bez maksas. Vienīgais noteikums – lūdzu, saglabājiet iegādes dokumentu, un apmainiet skrūvgriezi tajā pašā tirdzniecības vietā, kur iegādājāties instrumentu.


Kods Nosaukums Izmērs
70328 Torx O-veida skrūvgriezis TX 5 x 40 mm Kur nopirkt?
70329 Torx O-veida skrūvgriezis TX 6 x 40 mm Kur nopirkt?
70330 Torx O-veida skrūvgriezis TX 7 x 40 mm Kur nopirkt?
70331 Torx O-veida skrūvgriezis TX 8 x 40 mm Kur nopirkt?
70332 Torx O-veida skrūvgriezis TX 9 x 40 mm Kur nopirkt?
70333 Torx O-veida skrūvgriezis TX 10 x 40 mm Kur nopirkt?
70334 Torx O-veida skrūvgriezis TX 15 x 40 mm Kur nopirkt?
70335 Torx O-veida skrūvgriezis TX 20 x 40 mm Kur nopirkt?